Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Jeśli ciekawi Cię aktualna oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci, zajrzyj na warsztatqulinarny.pl.

Dzieci uwielbiają brać udział w gotowaniu – ozdabiać wypieki bądź wybierać i przynosić składniki. Chcesz wykorzystać fascynację swojej pociechy? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Warsztat kulinarny dla dzieci – czy warto wysłać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział maluchy w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W czasie warsztatów dzieci uczą się niezależności oraz rozwijają swoją kreatywność i co jest ogromnie ważne – zdobywają przydatne umiejętności. A w tym samym czasie wyśmienicie się bawią. Dobieranie i mieszanie składników, ćwiczenie prostych przepisów oraz komponowanie ulubionych smaków – całość powoduje, iż dzieci chętnie gotują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się także z zasadami, jakie obowiązują w kuchni, co korzystnie wpływa na ich bezpieczeństwo w czasie gotowania. W warsztatach biorą udział również rodzice, tym samym jest to znakomita sposobność do spędzenia wspólnie kilku godzić z potomkiem. Opiekunowie mogą przypatrywać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a później posmakować tego, co upichciły.

Jak wygląda kurs gotowania dla dzieci?

Warsztaty organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny. W trakcie kursu maluchy przygotowują deser i danie główne. Mali uczniowie sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – podjąć się pieczenia ozdobionej świeżymi dodatkami, aromatycznej tradycyjnej pizzy, ewentualnie przygotować apetyczny makaron na słono lub słodko. W trakcie warsztatów grupa przygotowuje również smaczny deser – mus z lodami i kruchym ciastem. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ulubionych posiłków daje dzieciom dużo szczęścia. Nawet bardzo niesforny maluch będzie z pasją przykładać się do ozdabiania tortu lub przyrządzania doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez profesjonalnego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz bardzo dobre podejście do maluchów.

Nasze dane teleadresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]