Rury szlifowane ze stali nierdzewnej

rury szlifowane

Balustrady na tarasie narażone są na wpływ wielu groźnych czynników. Największym ich zagrożeniem okazuje się z całą pewnością wilgoć, która może przyspieszyć korodowanie. Zniszczenia tych poręczy mogą także być rezultatem ekspozycji na promienie słońca lub wiatr. Chcąc ustrzec się podobnych trudności należy postawić na poręcz zrobioną z antykorozyjnych rur szlifowanych. Dlaczego jednak takie rury będą trafionym rozwiązaniem? Do czego jeszcze stosowane są rury szlifowane ze stali antykorozyjnej?

Czemu powinieneś postawić na rury szlifowane?

Rury szlifowane ze stali nierdzewnej wykazują mnóstwo atutów, które wyróżniają je na tle innych podobnych detali. Stal nierdzewna produkowana jest z znaczną domieszką chromu, przez co nawet ciągły kontakt z wilgocią lub żrącymi substancjami nie przyczynia się do ich korodowania. Rury szlifowane są też naprawdę wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, iż sprawdzają się w rozmaitych, nawet ekstremalnych, sytuacjach.

Do czego służą rury szlifowane?

Nierdzewne rury szlifowane są najczęściej stosowane w architekturze – powstają z nich na przykład poręcze lub rusztowania. Ze uwagi na fakt, iż nie zagrażają im syntetyczne związki, są też wykorzystywane w motoryzacji – na przykład do wykonywania układów wydechowych. Warto również dodać, że takie rury szlifowane doskonale się prezentują, zatem będą najlepszym rozwiązaniem dla osób potrzebujących ciekawego detalu do łazienki lub kuchni.

Nasze dane teleadresowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]