Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Domy drewniane projekt. Zdobądź więcej wiadomości.

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Nowoczesna budowa sprawia, że takie budynki nie tylko prezentują się bardzo stylowo, ale są także komfortowe. Czy w domach z bali można mieszkać również w zimie? Jak znaleźć fachowca, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – kosztują mniej niż tradycyjne domki jednorodzinne

Całoroczne domy drewniane nie są już wyłącznie w sferze marzeń. Duża ilość zalet sprawia, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z prefabrykatów. Odpadają też czynności związane z tynkowaniem. Fachowcy przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy z bali są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie różne elementy. Domy drewniane nowoczesne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem podhalańskim. Jednak dzięki innowacyjnym elementom gwarantują funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – jak wyszukać projektanta

Domy drewniane nowoczesne to budynki wyprodukowane z naturalnych składników, co powoduje, że są całkowicie ekologiczne. Dzięki zastosowaniu drewna osoby chorujące na alergie czują istotną poprawę stanu zdrowia. Domy z bali charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie musimy stosować drogiej termomodernizacji. Ważnym atutem są cienkie ściany, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można budować również w zimie, bo całość robót wykonywana jest z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]