Architekt – Bartek Sitarski

dobry architekt, biuro architektoniczne Kraków

Od wyborów czekających na nas w początkowej fazie budowy domu zależy to, czy odpowie na wszystkie oczekiwania. Dlatego warto dokładnie zastanowić się nad każdym aspektem i, kiedy nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, każdy wybór uzgodnić ze specjalistą. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować wszystkie pokoje i pomoże dostosować dom do naszych oczekiwań. Z jakich powodów warto postawić na usługi sprawdzonego architekta?

Z architektem szybciej znajdziesz materiały

Potencjalni posiadacze własnego lokum mają często trudności z wyborem materiałów, z których budynek zostanie będzie wzniesiony. A ten wybór jest bardzo istotny, bowiem mają one ogromne znaczenie dla komfortu domu. Ze względu na to, należy wcześniej skonsultować to z architektem, by mieć gwarancję, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Z architektem prościej wybierzesz koncepcję

Dom na tradycyjną modłę czy też któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski czy piętrowy? Takich wątpliwości budujący dom mają całe mnóstwo, a w uporaniu się z podobnymi problemami doradzi właśnie architekt. Może zarekomendować któryś z opracowanych już projektów albo stworzyć go według naszych sugestii.

Jak przygotować się do rozmowy z architektem?

Przed spotkaniem z architektem, dokładnie przemyślmy nasze potrzeby. Powinniśmy również na tym etapie wiedzieć, jak dużym budżetem dysponujemy – architekt będzie mógł polecić nam odpowiednie technologie – i przygotować najważniejsze papiery działki.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]