Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Chcesz kupić kolczyki srebrne? Kliknij tu.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej nabywanych przez Polki akcesoriów. Pasują na każdą okazję – bardzo huczną i mniej formalną. Zobaczmy w czym leży sekret, że są tak rozchwytywane oraz w jakich miejscach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jakie wybrać

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych formach. Najpopularniejsze są subtelne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również wytworne. Równie popularne są długie akcesoria, które cudownie wydłużają szyję. Sprzedawane jako wysadzane drogocennymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co często ma miejsce w przypadku dodatków z plastiku. Kupując kolczyki popatrzmy na cechy probiercze oraz technikę ich produkcji – najbardziej niebanalne wykonano techniką matowienia.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze wyglądały nienagannie, trzeba dobrze je czyścić i systematycznie eliminować najmniejsze zabrudzenia. Powinno się przecierać je co jakiś czas miękką szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne środki czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie stosujmy natomiast babcinych metod czyszczenia, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki mocno niszczą miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór ozdób jest niewątpliwie w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to niezwykła wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.