Subtelny dodatek do licznych stylizacji – kolczyki serduszka

Subtelny dodatek do licznych stylizacji – kolczyki serduszka

Zamów kolczyki serca.

Kolczyki serca są chętnie kupowanym typem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na wszelkie okazje, rewelacyjnie akcentują urodę, są także kapitalnym pomysłem na upominek. Jakie formy kolczyków dostępne są na rynku? Z jakich surowców zazwyczaj są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – wzór nie tylko dla dziewczynek

W jubilerstwie częstokroć wykorzystuje się motywu serca. Stanowi on podłoże do wytwarzania kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dziewcząt. Kolczyki serduszka są delikatnym dodatkiem do licznych stylizacji. Występują zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest na ogół wybierany na niezobowiązujące okazje – nakładamy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki sztyfty nie wybijają się ze stylizacji, ale w niezauważalny sposób podkreślają naturalne piękno właścicielki. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być użyte do optycznego wysmuklenia szyi oraz wyszczuplenia twarzy. Takie kolczyki nadadzą się na wizyty w teatrze, spotkania z ukochanym bądź bale sylwestrowe i wyśmienicie komponują się one ze stylowymi kreacjami. Z kolei dziewczynki mogą założyć kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – doskonały podarunek dla ukochanej osoby

W sprzedaży można dostać kolczyki serca wyprodukowane ze srebra i złota. Popytem cieszą się również modele pozłacane, które są tańsze, a przy tym wyglądają nadzwyczaj wspaniale. Tak kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być ozdobione kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. U jubilerów dostępne są kolczyki serduszka w kolorze szafirowym czy błękitnym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Babci, złote gody tudzież z wielu innych okazji. Podarowane ukochanej kobiecie – babci, narzeczonej czy też współmałżonce, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o istniejącym między wami uczuciu, szacunku i miłości.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]