Kolczyki kwiatuszki i inne motywy roślinne

Kolczyki kwiatuszki i inne motywy roślinne

Znajdź kolczyki kwiatki.

Kwiaty i ogólnie otaczające nas rośliny od stuleci stanowią jeden z ulubionych motywów wykorzystywanych przez złotników. Przyczyn tego jest mnóstwo. Pośród głównych z nich wymienić warto zdecydowanie znaczną różnorodność takich motywów powodującą, że błyskotki z kwiatami mogą być noszone zarówno przez dziewczynki, jak i dorosłe kobiety. Nie możemy zapominać także o atrakcyjnym wyglądzie, którym nierzadko wyróżniają się kolczyki kwiatuszki tudzież pozostała biżuteria wykorzystująca wzory florystyczne – ta bowiem wyśmienicie współgra zarówno z szykownymi, wieczorowymi kreacjami, jak i stylizacją casual. Jak jednak dobrać kolczyki kwiatuszki, żeby dobrze wyglądać?

Kolczyki kwiatuszki – poprawnie dopasuj je do konkretnej okazji

Kolczyki kwiatki bywają naprawdę fantastycznym dopełnieniem każdej kreacji – w szeregu przypadków stają się wręcz najważniejszym jej dodatkiem. Aby tak jednakże było, należy je dobrze dopasować do konkretnej stylizacji. Gdy mówimy o kreacjach wieczorowych albo tych ubieranych na oficjalne wydarzenia, najodpowiedniejszym dodatkiem do nich będą z pewnością kolczyki kwiatki przyozdobione drogimi kamieniami bądź kryształkami Swarovskiego. Przy mniej formalnych, codziennych stylizacjach schludnie zaś będą prezentować się kolczyki emaliowane. Zwróćmy również uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki inspirowanych wyglądem roślin zwykle zakłada się na sztyfty. Oddzielną kategorię tworzą kolczyki tworzone z dotąd nieczęsto stosowanych w branży jubilerskiej surowców, jak przykładowo ceramika, tworzywa sztuczne bądź drewno.

Nie tylko kolczyki kwiatki. Inne motywy oparte na kształcie roślin

Będąc nieprzerwanie w temacie kolczyków kwiatuszków, trzeba wspomnieć o tym, że kwiaty nie są jedynym motywem florystyczny, który podbił uznanie jubilerów. Ogromną popularnością cieszą się również wzory inspirowane kształtem kłączy oraz liści. Nieco mniej popularne – jakkolwiek możemy kupić je w sklepach – to kolczyki inspirowane kształtem owoców bądź całych roślinnych sylwetek.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]